O nas
A A A
 

Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem uroczystości okolicznościowych: śluby, komunie, chrzty, studniówki. W trakcie każdej uroczystości kamerzysta i fotograf stara się aby nagrane było wszystko to co jest najważniejsze, aby uzyskać zadawalającą jakość filmu i zdjęć a jednocześnie nie przeszkadzać w zabawie i nie psuć odpowiedniego klimatu zabawy. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu w jakości Full HD, firmy Sony, Canon.

Oferujemy kompleksową obsługę uroczystości. Świadczymy usługi FOTO + VIDEO.

Dzięki wielololetniej współpracy doskonale się uzupełninamy i nie wchodzimy sobie w drogę, przez co staramy się być "niewidoczni" i nie przeszkadzać Wam oraz sobie nawzajem.   

Zrozumieć kamerzystę…

Chcielibyśmy abyście podeszli z odrobiną wyrozumiałości do kamerzysty czy fotoreportera. Nie oczekujcie też, że wasz film będzie przypominał produkcję Hollywood za setki milionów $. Tam film kręci sie miesiącami i pracują przy nim sztaby ludzi. A u Was maksymalnie 2-3 osoby i do tego "live". Tak więc kamerzysta na weselu robi za operatora, scenarzystę, reżysera planu, oświetleniowca, dźwiękowca, transportowca.... Dla tego w ich imieniu proszę o odrobinę wyrozumiałości i wybaczenie ewentualnych drobnych błędów i niedociągnięć. Oni naprawdę wkładają wiele serca w powierzone im zadanie gdyż nie jest to tylko praca lecz i hobby.

By się nam dobrze współpracowało, prosimy Was o zabranie ze sobą dobrego humoru, pozytywnego nastawienia do wspólnego przeżywania najpiękniejszych chwil w swoim życiu,  dużo uśmiechu do obiektywów a stres związany z tak ważną dla Was chwilą pozostawcie domach.

 

 

Otrzymaliśmy certyfikat "Firma Godna Zaufania"

Jest to certyfikat przyznawany przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią, etyką w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelnym podejściem do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów. 

 

 
 
WIOLRAF - fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf Nowy Sącz, foto wideo Nowy Sącz, kamerzysta Nowy Sącz, filmowanie małopolska,
filmowanie Nowy Sącz, filmowanie Brzezna, filmowanie Podegrodzie
MENU:   Strona Główna O Nas Oferta Fotografia Video Klienci o nas Polecamy Kontakt
Copyright 2014 www.wiolraf.pl . All Rights Reserved