Oferta
A A A
 

Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem uroczystości okolicznościowych: śluby, komunie, chrzty. W trakcie każdej uroczystości kamerzysta i fotograf stara się aby nagrane było wszystko to co jest najważniejsze, aby uzyskać zadawalającą jakość filmu i zdjęć a jednocześnie nie przeszkadzać w zabawie i nie psuć odpowiedniego klimatu zabawy. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu w jakości Full HD, firmy Sony, Canon.

Młodzi mają możliwość ingerować w to, jak zmontowany będzie końcowy film (ulubione piosenki w podkładzie filmu).  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Niektórzy mogą się zdecydować na nagranie amatorskie swojej uroczystości przez kogoś z rodziny lub znajomych. Zaletą takiego zabiegu jest na pewno pozbycie sie kosztów. Jednocześnie jednak na takim materiale nagranej przez gościa może brakować wielu istotnych momentów Waszej uroczystości.
Ponadto profesjonalista może wychwycić wiele ciekawych czy też śmiesznych momentów imprezy, których to amatorzy nie uchwycą. Należy również założyć, że kamerzysta czy fotograf - "amator" nie będzie miał odpowiednich narzędzi i umiejętności do obróbki montażu tak więc dostaniecie materiał surowy-nieobrobiony.


POSIADAMY ZEZWOLENIE KURII NA FILMOWANIE I FOTOGRAFOWANIE W OBIEKTACH SAKRALNYCH.


OFERTA OBEJMUJE:

 • 4 godziny gotowego filmu
 • ok 800 zdjęć obrobionych graficznie 
 • pokaz zdjęć z wybranymi utworami muzycznymi 
 • album fotoksięga - 15 rozkładówek w formacie 30x30

Dodatkowo:

 • plener fotograficzny w inny dzień
 • fotoksięga w tej samej grafice w formacie 30x30
 • fotoksięgi dla rodziców 2 sztuki w formacie 20x20
 • skrót wesela (1 godzina filmu)
 • komplet filmu na BLU-RAY
 • teledysk z wesela
 • zdjęcia na stronie w galerii zabezpieczonej hasłem

*istnieje mozliwość dostosowania pakietu do swoich potrzeb.Jak wygląda przykładowy film

Materiał z uroczystości weselnej składa się z krótkiego wstępu wprowadzającego (zdjęcia z dzieciństwa), przygotowania (możliwość nagrania wizyty u fryzjera, kosmetyczki), ubieranie Pana Młodego, Pani Młodej, wyjście z domu, błogosławieństwo, uroczysty przejazd samochodem, kościelna ceremonia zaślubin, zabawa weselna i plener (w dniu ślubu lub innym terminie uzgodnionym z Parą Młodą), oczepiny oraz zakończenia do około pierwszej godziny.

Film możemy zakończyć kilkuminutowym teledyskiem, zawierającym krótkie, kilkunastosekundowe fragmenty całego filmu z odpowiednim podkładem muzycznym.


Epizody filmowe:

Zamawiając film ślubny mogą być Państwo pewni, że postaramy się zrobić wszystko, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Każdej parze proponujemy nagranie epizodu filmowego. Może to być np. romantyczny plener, humorystycznie przedstawiona noc poślubna czy śmieszny kilkuminutowy film z udziałem Państwa Młodych oraz podziękowania dla rodziców w formie teledysku.

 

 

FOTOGRAFIA DLA KAŻDEGO

Poszerzając naszą działalność, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta oferujemy fotografię dla każdego w profesjonalnym studiu fotograficznym. 

 Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.

 

 
 
WIOLRAF - fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf Nowy Sącz, foto wideo Nowy Sącz, kamerzysta Nowy Sącz, filmowanie małopolska,
filmowanie Nowy Sącz, filmowanie Brzezna, filmowanie Podegrodzie
MENU:   Strona Główna O Nas Oferta Fotografia Video Klienci o nas Polecamy Kontakt
Copyright 2014 www.wiolraf.pl . All Rights Reserved